úterý 26. května 2020

Eda má 2!

Letošní oslava druhých narozenin našeho Edwarda se nesla ve stylu BAGRŮ*!
Edoušek jim říká bagdžíky a je to momentálně jeden z jeho nejoblíbenějších dopravních prostředků. Část výzdoby jsem vyrobila (bagrové girlandy), část jsem objednala z nějakého party e-shopu, ale z jakého konkrétně, to už nedohledám. Každopádně tam měli set na oslavu s včelí tématikou a já jsem tam nakoupila svíčky, balonky a košíčky na muffiny, protože to všechno bylo žluto černé. :D  No a nepřejte si vědět, kolik času jsme s dětmi strávili v Maxihitu přehrabováním košíků s autíčky...ale našli jsme!

Tyhle zimní oslavy budou docela výzva, protože jak neoslavujeme venku a ani kolikrát ven jít nechceme, tak aktivit pro děti není taková škála. Zatím to (vzhledem k věku oslavence) nevadilo, ale od příští oslavy už se budu snažit, aby se měli děti s čím zabavit. 

Co se darů týče, s tématem nijak nesouvisely, ačkoli jeden z dárků měl být Duplo bagr, který ale bohužel nepřišel včas. Nicméně wow-efektu jsme u oslavence výzdobou i dárky dosáhli; jeho zdaleka nejoblíbenější byl ale moment, když jsme mu zpívali Hodně štěstí, zdraví, protože tu písničku prostě miluje. :D 

...takže za mě to byl ÚSPĚCH!

*Jak jsem byla informována, korektnější název pro tento druh vozidla by byl kolový nakladač. Jelikož je to pro našeho dvouletého syna prostě bagdžík, budu se v příspěvku držet jeho terminologie.