pondělí 16. srpna 2010

Pravá láska čeká

True Love Waits je hnutí založené baptistickým kazatelem již v roce 1993. Hlavní myšlenkou je zavázání se k sexuální čistotě mimo manželství, což neznamená jen nesmět mít předmanželský sex, ale zdržovat se i špatných myšlenek a pornografie. Slib zní takto:


"Protože věřím, že pravá láska čeká, zavazuji se Bohu, sobě, své rodině, svým přátelům, svému budoucímu partnerovi a svým budoucím dětem, že budu sexuálně abstinovat od dnešního dne až do toho, kdy vstoupím do manželství."

S kamarádkou jsme se rozhodli tento slib složit letos o prázdninách, z části taky proto, že po složení slibu si můžeme navléknout prstýnek, který bude značit náš závazek čistoty :)

Takovýto prsten nosí například i Selena Gomez, Demi Lovato, Jordin Sparks nebo Jonas brothers. Považuji to od nich jako od nevěřících za krok dost odvážný, v dnešním světě, kdy je "panenství na obtíž".
Kde sehnat prstýnek čistoty ?
No, ti bohatší z nás si můžou objednat nějáký úžasný z ameriky v e-shopu CORNERSTONE, ale my jsme si je objednali ze slovenského knihkupectví KUMRAN - poštovné do čech není tak hrozné a prstýnky stejně objednávají z ameriky, takže to vyjde nastejno :)
Všechny, kdo by jen trochu koketovali s myšlenkou tento slib složit povzbuzuji k tomu, aby do toho šli.
Už je spoustu lidí, kteří jdou s davem a poslouchají lži, které nabízí dnešní svět. Není na čase postavit se proti proudu ? 
Enjoy ! :)

6 komentářů:

Martin Fridrich řekl(a)...

Když mně se ten prstýnek nelíbí...

Milana řekl(a)...

http://www.kumran.sk/laska-hebrejsky-prsten-chirurg-ocele-pr51-p-11680.html?osCsid=062caaae3e29a1a01e51024150583387
- a co tenhle ? :DD

Martin Fridrich řekl(a)...

Jop, toto je podstatně lepší... Do toho fakt možná půjdu :)

Anonymní řekl(a)...

Ja to tom slovenském nemuzu najit mohl by mi nekdo poct

Milana řekl(a)...

Kliknutím na ten odkaz v textu by se ti to mělo otevřít už na té stránce s prstýnky, jinak, pokud jsi na první straně kumran.sk, je to napravo "ODDELENIA" -> "Šperky a bižutéria" -> "Prstene" :)
snad je to srozumitelné :)

Anonymní řekl(a)...

Je mi 19, a od 14 nosím prsten. Měla jsem 2 přítele, ale když jsem jim řekla že sex bude až po svatbě rozešli se semnou ...Jde vidět že některým jde jen o TO.