pondělí 19. ledna 2009

Úchvatná - odhalte tajemství ženské duše

Jo, určitě si na první pohled řeknete, že to musí být jedna z těch psychologických knížek pro zoufalky, které potřebujou zvednou sebevědomí. Aspoň tak jsem si to říkala já. No...je pravda, že to je knížka, která má ženě zvednout sebevědomí, myslím ale, že tentokrát je to tím správným způsobem, tak nějak duchovně. Kniha ženě, která ji čte, neříká jaká by měla být, ale jaká je a kam má růst. Je to kniha napsaná lidmi, kteří ženy znají. Ale neumím tak vystihnout obsah, zkrátka vám doporučuji si ji co nejrychleji někde sehnat a přečíst :)

5 komentářů:

Anonymní řekl(a)...

a ty ji máš???

Milana řekl(a)...

ne přímo já.mám ji od mamky z knihovny. ale můžu ti ji pujčit na sebe jestli chceš

Anonymní řekl(a)...

ok to by bylo fajn:)

Milana řekl(a)...

jo ale hele, jestli ti vadil náboženský podtext u prince Kspiana, tak tahle knížka nemá náboženský podtext. Ta je přímo o křesťanství. Tak vzhledem k tomu co vím o tvojich postojích, nevim jestli ti sedne. To ale nic nemeni na tom ze si ji muzes pujcit :)

Anonymní řekl(a)...

ou je...xD no...uvidíme...snad se tim nak prokousu...navic...me vadil podtext...protoze to byla takova "nenapadna manipulace" a to este pro deti....jestli to je primy tak myslim ze mi to nebude pripadat tak hrozny...:)