neděle 19. října 2008

Proč věřím?

Poslední dobou mám trochu takovou tvůrčí krizi co se týče příspěvků na blogu...asi není moc o čem psát,,, ale tak mě napadlo, že bych rozvedla to, jakto že jsem věřící...
No bylo to asi tak :
Narodila jsem se do křesťanské rodiny - tatínek ředitel biblické školy, maminka, knihovnice na té škole a babička zástupce ředitele, zkrátka ze všech stran jsem byla jištěná. No a abych se tady moc nerozplývala nad zážitky z mého krásného dětství, bod zlomu nejspíš nastal 24. května 2002. To jsem byla tuším ve třetí třídě a trošku jsem začínala chápat co se děje kolem a tak jsem na pastorálce v Seči přijala Ježíše do svého ještě malého srdíčka. Nemůžu říct, že by od té chvíle bylo všechno růžové, ale to mi ani nikdo nesliboval..no a tak jsem hledala a hledala až jsem shledala, že by bylo vhodné se nechat 23. dubna 2006 pokřtít ve vodě na stvrzení té mé smlouvy s Bohem. A potom jsem byla pokřtěná a stále můj život nebyl úplně růžový, ale přesto jsem už věděla, že i když se cítím sama, je mi špatně nebo mám zkrátka pocit, že celý svět se proti mě spiknul, Ježíš je ten který mě pořád miluje. A ať se děje cokoli, on je stále se mnou, připraven mě chytit při jakémkoli pádu.
A proto veřím v Ježíše Krista, který tak jako miluje mě miluje i všechny lidi na celém světě bez ohledu na rasu nebo náboženské vyznání, miluje i ty kteří ho odmítají nebo v něj nevěří a na každého takového člověka čeká s otevřenou náručí. I na tebe... Co ty na to ?

8 komentářů:

Milan Buban řekl(a)...

:-)

Anonymní řekl(a)...

de to??

Anonymní řekl(a)...

jooo de to jak skvelee....jen drobnej dotaz...myslíš že bys byla věřící nevyrůstaje v křesťanský rodině??

Milana řekl(a)...

to nevim...zalezelo by na okolnostech a jestli bych se s krestanstvim nejak vic setkala, ale fakt nevim....diky Bohu ze sem vyrustala v krestansky !!!

Anonymní řekl(a)...

ale majnyy nebud tak ortodoxni...btw tohle slovo mam od tebe...xD

Milana řekl(a)...

jane: ale kdybych nebyla ortodoxni, co bych byla ?

Anonymní řekl(a)...

neortodoxni krestan....ale mozna lepsi ze ses...pac ty co nejsou si myslej ze si muzou delat co chtej a Buh jim to stejne jednou odpusti....

Anonymní řekl(a)...

Nejdůležitější je tvůj vztah s Bohem, to jaký ten vztah je. To, že člověk pochází z věřící rodiny, mu nezajistí, že sám taky uvěří a bude chodit po Božích cestách. Někdy se člověk z věřící rodiny od Boha odvrací a hledá štěstí a radost ve světě. Je to nesmírná milost a bohatství, že jsi uvěřila. Choď dál po Božích cestách a dojdeš k cíli.
Máš Skype? Pokud ano, můj Skype je:
rezabek.jan tak mi můžeš odepsat tam.