sobota 11. října 2008

Days For Soul 7.-9.10.2008

Už podruhé jsme s naší třídou(momentálně kvinta) jeli na dny pro duši do Jeníkova. Cesta byla jako minule dosti složitá, ale zvládli jsme to myslím líp než minule, letos jsme ani nečekali na autobusy nebo tak, prostě všechno vycházelo akorát, aby jsme dorazili na chatu v Jeníkově kolem páté hodiny. Když jsme se zabydleli a navečeřeli, pocítili někteří z nás chuť vyždímat ze sebe ještě trochu energie a trošku si zablbnout, takže se vyrazilo na dobrovolnou bojovku (svíčkovaná).
No a v devět hodin se pouštěl film - Sofie Scholl- poslední dny. Na můj vkus dost depresivní, ale realistický a zazněly v něm pěkné myšlenky.
O půl dvanácté byla večerka, takže o půl druhé ráno bylo možné pořádně usnout (jedním z rušivých elementů byly i rozhovory na pokojích, proto varuju všechny, kteří se někdy ocitnou na chatě v Jeníkově, že tam opravdu i stěny mají uši, ne proto, že by to extra rušilo, ale proto, že se vaši sousední spolubydlící mohou dozvědět i to co nechtějí).
Ve středu přijeli čtyři lidi z dieceze v Hradci Králové a konečně nám začal program. Hráli jsme vesměs hry ve kterých jsme se vždycky museli spolehnout na ostatní, zahráli nám scénku, po níž jsme mohli diskutovat a vyměňovat si názory na dané téma no a den vyvrcholil hrou v blízkém kostele. Tam byla moc příjemná atmosféra(z mého úhlu pohledu), takže kdo chtěl tak si odtud opravdu odnesl něco víc než klíč na provázku (cena ze hry).
Po takovém dni se nám usínalo o něco líp :) a ve čtvrtek už jsme jenom zahráli párher ráno a uklízeli a uklízeli...a odjeli domů :)

Žádné komentáře: