neděle 29. června 2008

přespávání se SKKOKem

Přespávání s naším Soukromým Kroužkem bylo fakt to nejlepší co se na konci školního roku 07/08 událo.
Začali jsme lehkým povzbuzením ve formě úvodu a zahráli jsme si hru "Mina říká", potom jsme venku zahráli trojnožku a frisbee. Když byli všichni aktivní hráči dost unavení (já jsem byla pasivní hráč :D), v hlavním sále budovy CB jsme měli SKKOKfaktor. To napadlo Vojtu a podstata byla v tom aby každý předvedl co umí. Takže jsme mohli slyšet Vítkův beatbox, Vojtův "faraonský monolog", Markétčinu a Lucčinu hru na klavír a mnohé jiné vynikající výkony :D Nevyhrál to nikdo, protože se zůčastnili všichni a nikdo nebyl dostatečně nestranný, aby mohl objektivně všechny zhodnotit.
No a potom byl ducháč (duchovní program), kde měl hlavní slovo profesor Poživil. No, potom bylo v plánu opékání špekáčků, ale spustil se takový liják, že jsme byli víc než rádi, že nám pastor kutnohorského CB půjčil gril.
Následoval film Vzepřít se obrům (Facing the Giants) o trenérovi amerického fotbalu a jeho problémech apod, zkrátka moc pěkný film, který dopadl dobře a všem ho doporučuju !
Když všichni osušili slzy z dojemného happy endu, dali jsme si pár nočních her, mimochodem asi nejlepších z celého dne, kde jsme pod rouškou tmy bojovali o vítězství, bahno nebahno.
No a po sprše si ti z nás, kteří jsou ještě závislí na večerních pohádkách, vyslechli pár kreativních povídek a šlo se na kutě(aspoň oficiálně).
Ráno byla už jenom snídaně, uklízení a hromadný odchod do školy...
Tímto bych chtěla poděkovat všem, kteří se zůčastnili, pomohli a přežili. :D

Žádné komentáře: